Muni Yammer. Propojme univerzitu.

Návod: Upravte si profil a notifikace

Profil

Nezapomeňte si vyplnit svůj profil – díky němu se vaši spolupracovníci snáze dozvědí, na jakém oddělení a v jaké místnosti na Masarykově univerzitě pracujete nebo jaké je vaše telefonní číslo.

Profil upravíte vlevo nahoře – kliknutím na Nastavení (ozubené kolečko). Pod vaším jménem klikněte na Upravit nastavení.

Yammer vás zavede na váš profil, kde si můžete nahrát profilovou fotografii, upravit pracovní zařazení, vyplnit své vzdělání a předchozí pracovní zkušenosti nebo napsat něco o sobě a svých zájmech.

Notifikace

Na Profilu si nastavte zasílání Upozornění. Určete si například, jestli chcete dostávat e-mailem upozornění o aktivitě ve skupině Zaměstnanci MU nebo o tom, komu se líbí vaše příspěvky nebo jestli se někdo připojil ke skupině.