Muni Yammer. Propojme univerzitu.

Návod: Sledujte vybrané lidi a důležitá témata

Sledovat lidi a témata je snadný způsob, jak mít přehled o dění na univerzitě. Sledujte například sdělení rektora, děkanů, tiskové mluvčí Masarykovy univerzity nebo příspěvky od pracovníků Oddělení vnějších vztahů a marketingu nebo Tiskového odboru. Díky tomu budete stále v obraze.

Sledování lidí

Sledujete-li někoho v Yammeru, vidíte jeho příspěvky ve svém informačním kanálu. Chcete-li si nastavit, koho sledovat, klikněte vlevo nahoře na ozubené kolečko a poté zvolte Lidé.

V Adresáři uživatelů najděte člověka, kterého chcete sledovat, a poté klikněte na + Sledovat.

Při používání Yammeru se vám budou také zobrazovat doporučení lidé, které byste mohli chtít sledovat. Jejich seznam najdete na hlavní stránce v pravém sloupci.

Jakmile si nastavíte sledované osoby a přidáte se do pracovních skupin, díky funkci Sledované na domovské stránce Yammeru budete mít v informačním kanálu vytažené všechny důležité informace.

Sledování témat

Kromě sledování lidí vám Yammer umožní i sledování témat. Díky tomu můžete mít přehled o oblastech, které vás zajímají, bez ohledu na to, v jaké skupině se o těchto tématech mluví. Témata slouží k organizaci obsahu.

Pro nastavení témat, které chcete sledovat, klikněte vlevo nahoře na ozubené kolečko a poté zvolte Aplikace. V sekci Moje aplikace zvolte Témata

Následně zvolte, která témata chcete, aby se zobrazovala ve vašem informačním kanálu.