Muni Yammer. Propojme univerzitu.


Návod: Nahrajte soubor, fotky nebo video

Soubor můžete nahrát buď do složky dokumentů dané skupiny, případně do konkrétní konverzace (diskusní příspěvek, soukromá zpráva). Do Yammeru můžete nahrávat různé soubory dokumenty, obrázky, fotky i videa.

Nahrání souboru do skupiny

Soubor do skupiny můžete nahrát jako součást nového příspěvku, stačí kliknout na ikonku sponky. Poté zvolte, jestli chcete vybrat soubor ze SharePointu, z Yammeru nebo z počítače.

Nahrajete-li do skupiny soubor ze Sharepointu, lidé ve skupině musí mít oprávnění k tomuto souboru, jinak jeho obsah neuvidí. Soubor se totiž do skupiny nahrává jako URL a pokud někdo chce soubor otevřít, Yammer ho na daný soubor přesměruje přímo do SharePointu, kde je možné ho i přímo upravovat.

Soubory můžete také nahrát přes sekci „Soubory“, kterou najdete v záhlaví pracovní skupiny. Klepněte na Nahrát soubor, vyberte v počítači požadovaný soubor a poté ho nahrajte.

 

Nahrání souboru do soukromé zprávy

Pro přidání přílohy v soukromé (skupinové) zprávě slouží ikonky vpravo dole. S jejich pomocí můžete do soukromé zprávy přidat gif nebo soubor z počítače.

Obdobně je možné nahrát přílohu také do konverzace ve skupině:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.