Microsoft Office 365


Návod: Instalace O365

Každý zaměstnanec a student může instalovat MS Office až na pět soukromých počítačů s Windows nebo Mac OS X. Sada obsahuje následující nástroje:

Vyberte typ instalace:

Soukromé PC

Instalace
Pomocí svého účtu se přihlaste do portálu Office 365, vyberte jazyk (čeština) a klikněte na Nainstalovat. Takto získaný software nesmí být použitý pro komerční účely, viz licenční podmínky.

Aktivace
Pro aktivaci nainstalovaného balíku MS Office je nutné jej přihlásit k Office 365. Tím dojde k aktivaci licence na vašem počítači a zároveň odečtení volných licencí v evidenci O365.

Odinstalace a deaktivace
Pokud na některém počítači Office odinstalujete, můžete licenci v O365 deaktivovat. Aktuální stav můžete sledovat v přehledu aktivních instalací.

Služební PC

Pro instalaci aplikací na váš služební počítač se obraťte na své centrum informačních technologiíPokud potřebnou aplikaci již nainstalovanou máte, pro její využití se službami Office 365 ji musíte k O365 přihlásit.

Mobilní zařízení

Jednotlivé aplikace MS Office si můžete na mobilní zařízení stáhnout a nainstalovat z příslušného obchodu (Google Play, App Store, Windows Store). Způsob nastavení přístupu k Office 365 záleží na konkrétní aplikaci.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.