Hromadné rozesílání SMS zpráv

Systém SMS komunikace SMS Operátor nabízí velmi jednoduché a rychlé odesílání SMS zpráv. Jeho součástí je uživatelsky přívětivé a přehledné webové rozhraní, nabízející statistiky provozu i velké množství dalších údajů. SMS Operátor lze implementovat do jakéhokoliv IS/aplikace. Tento systém umožňuje využívat všechny SMS služby, které lze v mobilní komunikaci uživatelům nabídnout.

Hlavní funkce SMS Operátoru:

• velmi rychlé odesílání i příjem SMS zpráv (až 25 SMS za sekundu)
  • evidence a archivace všech odeslaných a přijatých SMS zpráv včetně jejich doručenek
  • vytvoření jakékoliv databáze kontaktů zcela automatizovaně
  • jednoduchá implementace do kterékoliv aplikace, programu či informačního systému

Pro koho je tato služba určena?

Službu mohou využívat IT správci na fakultách, a ostatní zaměstnanci, kteří ji mají zájem o posílání většího množství SMS. Službu je možno po domluvě vyzkoušet. Pokud se uživateli služba osvědčí, je mu zřízen samostatný účet s vlastním správcovstvím, účtováním a případně fakturací.

mám zájem o bezplatné vyzkoušení potřebuji poradit

Určeno pro
zaměstnanec, IT správce

dohodou

Dostupnost
dohodou

Ústav výpočetní techniky Masarykovy univerzity
helpdesk@ics.muni.cz

Našli jste chybné/neúplné informace?
Pomozte nám zlepšit kvalitu obsahu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.