FSS Možnosti bezkontaktní výuky a komunikace

Zde vám poskytujeme informace, jak je možné postupovat při nutnosti použít bezkontaktní výuku. Při jakékoli nejasnosti se na nás neváhejte obrátit.

• Videokonferenční hovory:
    • streaming přednášek Skype (návod zde)
    • Skype fo Business (info zde a zde - studenti i zaměstnanci to mohou využít a přihlašovat se pomocí učo@muni.cz)
    • Open Broadcaster (ke stažení zde)
    • Možnost live eventu v Teamsech, bude upřesněno po odzkoušení pracovníky ÚVT
  • Interaktivní komunikace a týmová spolupráce O365 viz prezentace pana Regnera (info na Yammeru nebo zde)
    • Pokud budete mít jakékoliv dotazy nejen k Teams, ale i ostatním součástem MS Office, můžete využít diskusní skupinu Podpora Office 365 v Yammeru. V případě problémů se můžete obrátit na  univerzitní IT servicedesk it@muni.cz nebo na fakultní IT oddělení.
    • Připravené návody si můžete už nyní projít.
    • Doplněn návod jak přidávat uživatele do Teamsů. Není nutné studenty přidávat ručně, je možné jim zpřístupnit kód pro připojení do týmu nebo odkaz.
    • Dále je k dispozici sada pěkných videí od Microsoftu, popisujících použití MS Teams od základů až po pokročilejší funkce.
    • Webinář pro pedagogy k použití MS Teams
  • Využití služeb IS MUNI:
  • Užitečné odkazy: