Centrální správa

Zkušební a speciální režimy

Služba na podporovaných počítačích umožňuje vyučujícím pohodlně během několika minut přejít z normálního režimu do režimu zkušebního.

Zkušební režimy

Aktuálně jsou k dispozici zkušební režimy dvou druhů:

• Režim odpovědník: Počítač se po nastavení režimu přihlásí speciálním účtem a spuštěným odpovědníkem z IS MU. Ten je v tomto režimu jedinou možností využití počítače. Studenti nemají přístup na internet, k vlastním datům ani aplikacím počítače.
  • Režim zkouška: V tomto režimu jsou počítače odpojeny od sítě. Studenti rovněž nemají přístup k vlastním datům, mají však k dispozici veškeré softwarové vybavení počítače.

vyžádat speciální režimy

Určeno pro
IT správce, zaměstnanec, vyučující

Ústav výpočetní techniky Masarykovy univerzity
helpdesk@ics.muni.cz

Našli jste chybné/neúplné informace?
Pomozte nám zlepšit kvalitu obsahu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.