Centrum informačních technologií FF 
Kancelář e-learningu

V případě, že ve svém kurzu či kurzech využíváte funkci Sdílená banka úloh či pokročilejší moduly Slovník, Fórum, Databáze a Wiki, můžou u automatického přenosu kurzu či kurzů nastat obtíže.

Používám Sdílenou banku úloh

V takovém případě se automatický přenos kurzu nepovede. Užíváte-li tuto funkci, kontaktujte prosím uživatelskou podporu Kanceláře e-learningu CIT FF, která Vám kurz převede ručně.

Napište nám

Používám Slovník, Fórum, Databázi či Wiki a chci zachovat jejich obsah

Kurzy se automatickým přenosem převádí bez uživatelských dat (tj. údajů o studentech, jejich aktivitách, odevzdaných úkolech, známkách apod.), nicméně obsah výše uvedených modulů tvoří právě uživatelská data. Pokud chcete při přenosu kurzu či kurzů zachovat obsah těchto modulů (např. máte v kurzu Slovník či Wiki, do nichž studenti každý rok doplňují nové položky), je třeba obsah modulů přenést dodatečně zvlášť.

Pokud používáte Slovník či Databázi a jejich obsah je tvořen pouze textem (tedy nikoliv obrázky či jinými soubory), můžete si patřičná uživatelská data přenést do nového kurzu exportem dat. Návody naleznete zde:

Další možností je kontaktovat uživatelskou podporu Kanceláře e-learningu CIT FF. V takovém případě prosím specifikujte, v jakém kurzu jaké konkrétní moduly potřebujete doplnit o uživatelská data.

Pokud Vám v nové verzi kurzu obsah modulu chybět nebude (používáte např. Fórum pro aktuální diskuze v rámci semestru a jejich obsah si do dalšího semestru nepřejete zachovávat), kurz se automatickým přenosem převede správně.

Napište nám

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.