Jak vytvořit projekt v INETu?

 • Editor návrhů projektů

  V INETu v oddílu "Výzkum a vývoj" rozklikněte možnost "Informační systém pro evidenci projektů" a v pododdílu "Editor návrhů projektů MU" vyberte možnost "Editor návrhů projektů".

  Nebo využijte tlačítko s odkazem níže:

  Editor návrhů projektů

 • Volba šablony

  V Editoru návrhů projektů si v oddílu "Nový návrh" zvolte aktuální šablonu Stipendijního programu na podporu využití technologií ve výuce.

 • Název a anotace projektu

  Vyplňte název projektu a jeho stručnou anotaci a následně na dolním okraji stánky klikněte na tlačítko "Uložit". Tímto založíte svůj projekt, s nímž budete moci nadále pracovat. Název, anotaci, ale i další informace, které v projektu uvedete, je možné měnit do tédoby, než návrh projektu uzavřete a odešlete ho ke schvalování.

 • Vyplnění projektu

  Nyní máte již přístup k celé agendě projektu, v níž se můžete pohybovat pomocí záložek na horní části stránky.

  Po zobrazení konkrétní agendy se na horní části stránky zpravidla bude nacházet tlačítko pro editaci aktuální části.

 • Personalistika

  Informace o zapojených osobách se vyplňují na záložce "Lidé".

  Řešitelem může být buď akademický pracovník FF MU, nebo doktorand FF MU.

  Je-li řešitelem projektu doktorand, je zapotřebí, aby jako administrátora uvedl akademického pracovníka, který bude následně žádat o výplatu stipendií v rámci projektu.

  Všichni studenti zapojení do projektu se uvedou v sekci "Člen realizačního týmu".

 • Uzavření a schvalování projektu

  Když budete mít projekt kompletně vyplněný a budete si jistí, že v něm již nebudete dělat změny, uzavřete ho a odešlete ho ke schvalování. To můžete udělat dvojím způsobem:

  1. "Klasicky" papírově: Na záložce "Schvalování" klikněte na možnost "Uzavřít návrh" a následně si stáhněte jak návrh projektu, tak i průvodku k němu. Obojí si vytiskněte, průvodku podepište a obojí dodejte k rukám Mgr. Ludmily Horákové.
  2. Elektronicky: Nejdříve si na kartě "Schvalování" stáhněte návrh projektu, který následně nahrajte na kartě "Dokumenty" do dokumentů projektu. Poté budete moci na kartě "Schvalování" kliknout na možnost "Uzavřít návrh a schvalovat elektronicky".

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.