Pořízení AV záznamu ve studiu

Možná si říkáte, jestli by nebylo lepší napsat e-mail nebo zavolat? Bylo, pokud víte komu. Pokud to však nevíte, je tento formulář nejrychlejší způsob, jak předat váš požadavek té správné osobě.

Co MUSÍTE do formuláře uvést?

1.  den a čas
  2.  popis toho, co chcete natáčet, a pokud to již máte rozmyšlené, jak to chcete natáčet
  3.  počet účinkujících a jejich jména,
  4.  je-li relevantní, název video nebo audio záznamu,
  5.  zda ve výsledném videu budou použité doplňující audiovizuální materiály (PowerPointová prezentace, audio nebo video záznamy atd.),
  6.  účel pořízení a plánované následné využití záznamu,
  7.  zda plánujete používat nějaké rekvizity,
  8.  zda budete používat vlastní technické vybavení, nebo vybavení studia,
  9.  zda budete potřebovat asistenci režiséra a/nebo kameramanů,
  10.  zda budete chtít záznam i zpracovat,
  11.  zda budete chtít hotový záznam zkopírovat na vlastní úložiště či hard disk. Jde pouze o doplňující možnost. Záznam vám bude vždy k dispozici ve fakultní knihovně medií – Medial.
  12.  máte-li doplňující informace k požadavku, napište je prosím také.
Načítám...

Službu poskytuje a zajišťuje Centrum informačních technologií Filozofické fakulty (CIT FF).